HydraFacial Laboratuvarı

Uygulamada kullanılan tüm ürünler üretici firmanın Wellness Araştırma Departmanı tarafından uzun süren AR-GE çalışmaları sonucunda titizlikle geliştirilmiştir. Uygulama ürünleri ve günlük devam ürünleri antioksidan, peptit, aydınlatıcı ajanlar ve cilde yararlı asit bileşenleri içerir.

Antioksidanlar

Antioksidanları ne yazık ki besinlerden yeteri kadar alamıyoruz. Serbest radikallere karşı mücadele eden antioksidanlar cildin beslenmesi, nemlendirilmesi ve cilt tonu düzensizliklerinin giderilmesine yardımcı olur. HydraFacial MD ®ürünleri daha güzel ve sağlıklı bir cilt için güçlü antioksidan içeriğe sahiptir.

 
Activ™ Foaming CleanserAntiox +™/ Antiox +™ with Even Tone & FirmingAward-Winning Antiox-6™ / Antiox-6™ DailyBritenol® / Britenol® Intensive Spot Corrector/a>
Pur Moist™ Oil-Free

Peptitler

Peptit ve güçlü aminoasit içeren Hydrafacial MD® uygulaması ve ev devam ürünleri, ince kırışıklıkların görünümünü azaltarak cildin yeniden yapılanmasını destekler.

Antiox +™/ Antiox +™ with Even Tone & FirmingDermaBuilder™ / DermaBuilder™ DailyETX™ Age-Refining Eye Cream

Aydınlatıcı Ajanlar

Yaşla birlikte çeşitli faktörler yüzünden deride renk değişimleri gözlemlenir. Britenol® uygulaması ve devamında kullanılması önerilen ev devam ürünü, cildin doğal renk tonuna kavuşmasına yardımcı olur.

Antiox +™/ Antiox +™ with Even ToneBritenol® / Britenol® Intensive Spot Corrector

Asitler

Derinin sağlıklı görünümünü desteklemek için düzenli olarak peeling önerilmektedir. HydraFacial MD® uygulamalarının içeriğinde mevcut olan glikolik, salisilik ve laktik asitler ile cildi ölü hücrelerden arındırarak, tıkalı gözeneklerin açılmasına yardımcı olur.

Activ-4™Beta-HD™ / Beta-HD™ DailyGlySal™