HydraFacial Syndeo ®

2011 yılından günümüze ABD’de her yıl üst üste ‘’En İyi Cilt Yenileme Cihazı Ödülü’’ alan HydraFacial Syndeo® cilt bakımına yaklaşımı yeniden tanımlamıştır. Ödüllü HydraFacial Syndeo® spa terapilerini tıbbi teknoloji ile buluşturarak cildin daha bakımlı ve sağlıklı olmasını sağlar.

Rejuvenasyon Merdiveni

DR. BRUCE FREEDMAN

‘‘HydraFacial Syndeo® invaziv olmayan cilt yenilemeyi yepyeni bir seviyeye hatta IPL’in bile iki basamak üzerine çıkarır. ABD’li önde gelen doktorların yaptığı klinik çalışmalar HydraFacial Syndeo® cihazının diğer birçok cilt yenileme cihazından daha iyi sonuç verdiğini göstermiştir. En önemlisi HydraFacial Syndeo® patentli 4’ü 1 Arada Vortex Teknolojisi ™ kullanan tek hidrodermabrazyon sistemidir.’’

*HydraFacial Syndeo®

HydraFacial Syndeo® Faydaları

Patentli Başlık & HydraPeel ® Uçlar

Ergonomik tasarımlı çift fonksiyonlu başlık, farklı cilt tiplerine göre serum akış yoğunluğunu kontrol imkanı sağlar. Daha başarılı sonuçlar elde edebilmek adına bu farklı yüzeylere sahip özel HydroPeel ® başlıkları, her uygulamada ciltte hassas bir eksfoliasyon yapar.

Mavi Uç : Eksfoliasyon

Turuncu Uç : Agresif Eksfoliasyon

Beyaz Uç : Vortex-Fusion ®

Yeşil Uç : Ekstraksiyon

Vortex Teknolojisini Deneyimleyin

HydraFacial Syndeo® sisteminin patentli vakum teknolojisi olan Vortex sayesinde HydroPeel ® uçlar ile serumların el değmeden cilde uygulanması sağlanırken, fazla sebum salgısı ve ölü hücreler girdap etkisiyle deri yüzeyinden uzaklaştırılır. Bu çok adımlı süreç ; Vortex-Eksfoliation™, Vortex-Peel™, Vortex-Ekstraction™, Vortex-Boost™ ve Vortex-Fusion® aşamalarından oluşur.

HydraFacial Laboratuvarı

Uygulamada kullanılan tüm ürünler üretici firmanın Wellness Araştırma Departmanı tarafından uzun süren AR-GE çalışmaları sonucunda titizlikle geliştirilmiştir. Uygulama ürünleri ve günlük devam ürünleri antioksidan, peptit, aydınlatıcı ajanlar ve cilde yararlı asit bileşenleri içerir. Uygulamalardan beklenen maksimum etkinin gözlemlenebilmesi için orjinal ürünlerin kullanılması tavsiye edilmektedir.

HydraFacial Syndeo® Cihazını Keşfedin

 • Dokunmatik Ekran

  Protokoller bulunur ve cihaz güncellemeleri yapılır.

 • Mekanik Lenfatik Drenaj Başlıkları

  Detoksifikasyon yapar.

 • Ergonomik El Aparatı

  Serum tipi ve akışını kontrol eder.

 • Kırmızı & Mavi Led Işık

  Ürün emilimini destekler.

 • Serumlar

  Farklı cilt ihtiyaçlarına uygun olarak kullanılır.

 • Tescilli Serumlar

  Sağlıklı bir cilt için geliştirilmiş özel içerikler.

 • Atık Kutusu

  Deri atıklarının toplandığı aparat.