Pur Moist™ Oil-Free

Antioksidan bileşenli Hyaluronik Asit Nemlendirici

NEDİR ?

Yeni Pur Moist ™ Oil-Free, cildi derinlemesine nemlendiren hafif, yağsız bir formüle sahiptir. Hyaluronik asit ve bir antioksidan bileşenler ile güçlendirilmiş Pur Moist ™ cildi korumaya ve derinlemesine beslemeye yardımcı olur.

 

NEDEN FARKLIDIR?

En hassas , hatta yağlı / tıkanık gözenek eğilimi olan deri ile çalışmak için özel olarak formüle edilen bu yeni kombinasyon, gün boyunca yağlanmayı kontrol altına almaya yardımcı olmak için Salisilik Asit ve Lila Yaprak Özü içerir. Ayrıca  içerdiği Aloe Vera özü ciltte rahatlama sağlar ve hassasiyeti engeller. Buna ek olarak, Pur Moist ™ içerdiği düşük molekül ağırlıklı (DMA) Hyalüronik Asit ile makyaj öncesinde kullanıldığında bir astar gibi cilde ipeksi bir görünüm kazandırır.

 

BAŞLICA ETKEN MADDELER:

– Düşük Moleküler Ağırlıklı Hyaluronik Asit
Hyaluronik Asit cildi nemlendirmek ve dolgunlaştırmak için deride doğal olarak bulunan bir maddedir. DMA Hyaluronik Asit, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü önemli ölçüde azaltırken cildi daha uzun süre nemlendirebilmektedir.

 

– At Kestanesi Tohum Özü
Araştırmalar, At Kestanesi Tohum Özü nün en güçlü antioksidanlardan biri olduğunu göstermiştir.

 

– Aloe Yaprağı Özü
Aloe Vera tahriş olmuş cildi yatıştıran ve cildi sakinleştiren bir etkiye sahiptir.

 

– Salisilik Asit
Salisilik Asit beta-hidroksi türevi olup , cildi ölü hücrelerden arındıran bir madde olarak işlev görür. Yağlı ve gözenekleri tıkanmış deride son derece etkilidir, gözeneklerdeki kir ve sebum oluşumunu azaltmaya yardımcı olur.

 

– Lila Yaprağı Özü
Araştırmalar, At Kestanesi Tohum Özü’ nün en güçlü antioksidanlardan biri olduğunu göstermiştir.