ETX™ Age-Refining

NEDİR ?

ETX ™ hafif, yaşlanma karşıtı bir göz kremi olup cildi derinlemesine nemlendirir, şişmiş gözleri yatıştırmaya yardımcı olur ve ince çizgilerin görünümünü azaltır.

 

NEDEN FARKLIDIR?

ETX ™, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltarak size parlak, genç görünümlü bir cilt kazandıran özel bir peptid karışımı içerir. Bu formül aynı zamanda göz altındaki koyu halkaların görünümünü azaltmaya da yardımcı olur.

 

BAŞLICA ETKEN MADDELER:

– Palmitol Tetrapeptit
Cildi gençleştirmek için elastikiyeti destekleyen bir peptid karışımıdır. Bu özel peptid grubu, deriyi derinlemesine nemlendirmek için birlikte çalışır.

 

– Zeytin Özü
Antioksidanlar açısından zengin olan, Zeytin Özü, göz çevresindeki cildi korumaya, sıkılaştırmaya ve canlandırmaya yardımcı olur.

 

– Salatalık Özü
Salatalık Özünün yatıştırıcı ve nemlendirici özelliklerinden dolayı cildi sakinleştirdiği ve şişmiş gözlerin görünümünü düzelttiği bilinmektedir.

 

– Ayçekirdeği Tohumu Yağı
Ayçiçeği tohumu yağı cildin parlaklığını ve nemini artırarak koyu halkaların görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

 

– Maya Özü
Maya Özü, cildi korumak ve nemini artırmak için bir dizi amino asit ve mineral içerir.

 

– Ekinezya Özü
Ekinezya Özü, cildin doğal nemini muhafaza etmesine yardımcı olurken ince çizgilerin görünümünü azaltmaya destek olmaktadır.

 

– Shea Yağı
Besin öğesi bakımından zengin içeriği ve antioksidanları ile , hidrasyonu artırmayı ve ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmayı destekler.

 

 

Bütün cilt tiplerine uygundur.