Beta-HD™ / Beta-HD™ Daily

Yağlı ve gözenekleri tıkanmış Ciltler İçin Salisilik Asit Aydınlatıcı Solüsyon

NEDİR ?

Beta-HD ™, yağlı ve gözenekleri tıkanmış cilt için formüle edilmiş, ancak tüm cilt tipleri için kullanılabilen çok yönlü, özel bir cilt solüsyonudur. Bu özel karışım, deriyi derinden temizlerken, Salisilik Asit peeling etkisiyle gözenekler içinde kir ve sebumun birikmesini önler. Beta-HD ™ Daily, HydraFacial MD® tedavisinden sonra kullanıldığında, cildin parlak ve temiz görünümünün devamlılığını sağlar.

 

NEDEN FARKLIDIR?

Beta-HD ™ Daily, yağlı veya gözenekleri tıkanmış ciltlerle çalışacak şekilde özel olarak formüle edilmiştir, çünkü doğal salisilik asit sebumu yumuşatır ve ölü cilt hücreleri nazikçe soyar. Ayrıca , mükemmel nem dokunuşu için eklenen Bal Özü sayesinde işlem sonrasında ciltte kuruluk hissedilmeyecektir.

 

BAŞLICA ETKEN MADDELER:

– Bal Özü
Bal cildi doğal olarak nemlendirmek için mükemmel bir bileşendir. Bu nem dengeleyici özüt, deriyi yumuşak ve esnek yapan çeşitli mineral ve amino asitlerden oluşur. Bal Özü ayrıca cildi yatıştırmaya yardımcı olmak için de kullanılır..

 

– Salisilik Asit
Salisilik Asit beta-hidroksi türevi olup , cildi ölü hücrelerden arındıran bir madde olarak işlev görür. Yağlı ve gözenekleri tıkanmış deride son derece etkilidir, çünkü gözeneklerdeki kir ve sebum oluşumunu azaltmaya yardımcı olur.

 

– Çayır Melikesi Çiçek Özü
Bu besleyici içerik, derinin doğal nemini muhafaza ederek cildi yatıştırmaya ve rahatlatmaya yardımcı olur.

 

İÇERİKLERİN İŞLEVLERİ:

Bal Özü – Nemlendirme

Salisilik Asit – Soyma

Çayır Melikesi Çiçek Özü – yatıştırma & rahatlatma

 

Bütün cilt tiplerine uygundur.