Activ™ Foaming Cleanser

Kuşburnu Özü İçerikli Arındırıcı Köpük Temizleyici

NEDİR ?

Activ™  Köpük Temizleyici sonrasında taze ve temiz bir his verirken aynı zamanda cildi temizleyip besler. Yüze ve tüm vücuda uygulayabileceğiniz bu ürün cildi matlaştırıp kurutmadan kirden arındırır.

NEDEN FARKLIDIR?

Activ™ köpük temizleyici Doğal Kuşburnu Yağı ile güçlendirilmiş içeriği sayesinde cildi nemlendirirken, hoş kokusu duyularınızı uyarır. Tüm cilt tipleri için uygun olan Activ™ Köpük Temizleyici HydraFacial MD® uygulaması öncesinde önerildiği gibi , sonrasında günlük kullanım içinde idealdir.

 

BAŞLICA ETKEN MADDELER:

– Kuşburnu Özü Yağı
Doğal antioksidan ve nemlendirici olarak bilinir. Kuru cildin nemlendirilmesine destek olurken ince kırışıklıkların görünümünün azalmasını sağlar.

– At Kestanesi Özü
Araştırmalar At Kestanesi Özü’ nün en güçlü antioksidanlardan biri olduğunu göstermiştir. Güneş ışınlarını emen bir ajan özelliği gösterdiğinden, güneş koruyucu kremler ile kombine edildiğinde cildin korunmasına yardımcı olur.

– Laminaria Japonica
Laminaria Japonica zengin demir ve potasyum içeren Japonya da yetişen özel bir yosun türüdür. Cildi yatıştırma ve rahatlatma özelliği olan Fukoidan etken maddesini içerir.

– Vitamin A
Yayınlanan çalışmalara göre, retinoidler kırışıklıkların ve koyu renk lekelerin görünümünü azaltmaktadır. Bu güçlü antioksidan cildin dokusunu yumuşatmaya yardımcı olur ve nem düzeyini arttırır.

– Vitamin E
Bu nemlendirici içerik cildin doğal nemine kavuşmasını sağlarken cildi yatıştırıcı etki de göstermektedir.

– Gliserin
Kendisine dokulardan su çekmek suretiyle cildin yüzeysel katmanlarındaki su miktarını arttırır ve yoğun nemlenme sağlar.