Activ-4™

Berraklaştırıcı ve Canlandırıcı Solüsyon

NEDİR ?

Serumların cilde nüfuzuna yardımcı olmak için sebum ve yabancı maddeleri yumuşatırken cildi derinlemesine temizleyen çok fonksiyonlu özel bir cilt solüsyonudur. Cildi ölü hücrelerden arındırır ve ince çizgilerin görünümünü azaltıp kalıcı nemlendirme sağlar.

 

NEDEN FARKLIDIR?

Activ-4 ™ tüm cilt tipleri için uygundur ve cildi görünür bir şekilde canlandırır. Bu çözelti, cildin en uygun seviyede nemlenmesini sağlamak için tasarlanmıştır.

 

BAŞLICA ETKEN MADDELER:

– Glukozamin HCI
Bu güçlü bileşen cildi nazikçe soyarak ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Glukozamin ayrıca cildi nemli ve besleyici tutarak cildi sağlıklı kılar.

 

– Yosun Özü
Yosun, cildi yumuşak, pürüzsüz ve parlak hissi bırakacak şekilde nemlendirir ve antioksidanlar açısından zengindir. Yosunlar ayrıca detoks etkisi yaparak gerekli vitaminler ve minerallerle cildi yeniler.

 

– Laktik Asit
Laktik Asit, alfa hidroksil asit ailesinin bir üyesidir ve ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olan güçlü bir bileşendir. Aynı zamanda deriyi pürüzsüz ve esnek tutarak cildin sağlığını korumaya yardımcı olur.