HAKKIMIZDA

1995 yılından beri dermatoloji ve medikal estetik alanlarında faaliyet gösteren Ortadoğu Medikal aynı zamanda Türkiye’ye lazer epilasyon cihazını ilk getiren firmadır.

Sharplan lazerlerinin distribütörlüğünü almasının sonrasın da ,  1996 yılından itibaren Cynosure lazer firmasının Türkiye distribütörlüğünü de yapmaktadır.

Firmamız , AR-GE anlamında çok büyük yatırımlar yapan firmalardan biri olan Amerikan Cynosure firmasının geliştirmiş olduğu lazerleri dünya ile aynı anda Türkiye pazarındaki profesyonellerin kullanımına sunmaktadır.

Ortadoğu Medikal’in ürün yelpazesini Cynosure firmasının Palomar ve ConBio lazer firmalarını satın almasıyla birlikte daha da genişletmiştir.

A.B.D’de Silikon vadisinde geliştirilmiş olan Scarlet S ameliyatsız cilt gençleştirme konusunda gelinmiş son noktadır. Bunun yanı sıra 2011 yılından bu yana Amerika da ‘Yılın en iyi cilt bakım cihazı’ ödülünü alan HydraFacial MD cilt bakım cihazının da distribütörlüğü nü alarak Scarlet S ile beraber cilt yenileme konusunda sektöre FDA onaylı iki cihaz kazandırmıştır.

HydraFacial MD dünya çapında ses getirmiş Hollywood yıldızları tarafından da tercih edilen tescilli bir markadır. Dünya medyasında sıklıkla yer alan HyrdaFacial MD cilt bakımı sistemleri arasında popülerliği ve marka değeri en yüksek olan cihazdır.

Ortadoğu Medikal polikliniklerin ve özel hastanelerin yanı sıra üniversite ve devlet hastanelerinin de aralarında  bulunduğu 750’yi aşkın merkezde bulunan cihazları ile profesyonellere hizmet vermektedir.

Deneyimli satış ekibi, satış sonrasındaki verilen eğitim ve pazarlama desteği , yurt dışı ve yurt içi workshop ve seminerlere katılım olanakları sunması ile Ortadoğu Medikal pazar lideri olmaya devam etmektedir.

22 yıldır sektörde hizmet veren Ortadoğu Medikal’in başarısında donanımlı mühendislerin ve teknisyenlerin yer aldığı teknik kadronun payı oldukça yüksektir. Geniş orijinal yedek parça stoğu ve en geç bir iş günü içerisinde Türkiye’nin her yerine servis verebilen ekibiyle , satış sonrasında müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak hedeflenmektedir.

Pazar liderliğini , beraber çalıştığımız müşterilerimize layık olacak şekilde korumaya gayret gösteren Ortadoğu Medikal , Cynosure Türkiye distribütörlüğü’nün yanı sıra doktorlardan gelen talepler ve medikal estetik pazarındaki gelişmeler doğrultusunda son olarak Scarlet S ve HydraFacial MD markalarını bünyesine dahil etmekle birlikte , günümüz son teknoloji cihazlarını ve diğer medikal gereçleri ürün yelpazesine eklemeye devam etmektedir.

MİSYON

İlk lazer epilasyon cihazını 1995 yılında Türkiye pazarına sokmamızdan bu yana , alanında dünya devi olan firmaların distribütörlüğünü yapmaktayız. Kullanıcıların taleplerine yönelik geniş ürün yelpazemizle ve profesyonel ekibimizle sektördeki profesyonellerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedeflemekteyiz.

Temel ilkemiz , ulusal ve uluslararası standartlara uygun cihazları satmaktır. Bu amaç doğrultusunda  bilimsel çalışmaları  ve sektördeki yenilikleri yakından takip etmekteyiz.

VİZYON

750’yi aşkın kullanıcına her geçen gün yenilerini katan Ortadoğu Medikal ailesini dünya markası yapmak için her gün aynı tutkuyla çalışıyoruz. Amacımız kaliteden ödün vermeden en son teknolojileri dünya ile eş zamanlı olarak Türkiye ye getirmeye devam etmektir.

[/vc_column_inner][/vc_row_inner]